CZEŚĆ!

JESTEM SARA I ROBIĘ TO, CO NA PRAWDĘ LUBIĘ :)

Moja makijażowa podróż rozpoczęła się w wieku trzech lat na kolanach w fotelu u dziadka, pozwalał w sensie dosłownym wchodzić sobie na głowę i poddawał się wszystkim moim rytuałom pielęgnacyjnym. Dziecinna oferta obejmowała: malowanie ust na czerwono, aplikacje błękitnych cieni do powiek (pod samą brew), czesanie grzebieniem jak również spryskiwanie wodą kolońską.

Dziś wspominam to poprzez zmysły - pamiętam zapach babcinej szminki i "Przemysławki". Mając 5 lat znalazłam wakacyjną pracę w osiedlowej drogerii (ciocia w niej pracowała) i zaczęłam badać kosmetyki.

Pierwszy raz na sesji zdjęciowej wylądowałam w liceum - siostra mojego chłopaka studiowała fotografię i realizowała autorskie projekty. Nigdy nie zapomnę chwili, w której poznałam wizażystkę Dorotę i poczułam prawdziwy podziw i umiłowanie do jej pracy. Z natury jestem perfekcjonistką, dlatego moja droga do poddania się artyzmowi była długa i wymagająca. Dziś wiem, że perfekcja jest iluzją a prawdziwe piękno chowa się w pośrodku chaosu.

Wierzę, że makijaż jest moją misją, wkładam w swoją pracę całe serce i pragnę upiększać świat poprzez pędzle. Każda nowa twarz jest podróżą a Twój uśmiech moim największym szczęściem.

MAKE UP no MAKE UP - powstało z potrzeby piękna.

To filozofia poprzez, która wyrysowuję niewidzialną linię pomiędzy makijażem użytkowym a scenicznym. Przestrzeń, którą stworzyłam, abyś mogła poczuć się Piękniejszą Wersją Siebie.

Doświadczenie pozwalające odkryć, że makijaż jest tylko pewnego rodzaju dodatkiem do Twojego uśmiechu.

PRYWATNIE

Przyjaciele śmieją się, że powinno się mnie kroić na mniejsze kawałki i sprzedawać w formie pigułek. Często nazywają mnie również kosmitką - może dlatego, że budzę się o 5 rano, zatapiam w kawie i nasłuchuję dźwięków ulicy. Kocham ludzi, jednak cenię również samotność. Gubię się w lesie, boję się burzy a tam, gdzie mogę idę pieszo. Zatrzymuję się tylko na chwilę, kierując umysł w stronę serca, nigdy nie odwrotnie. Od niedawna odkrywam się w nowej, kreatywnej roli - ŻONY a od 2 miesięcy jestem MAMĄ :) 


FORMALNIE

Jestem kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Ukończyłam Makeup&Fashion Styling School of Anita Folaron oraz szereg szkoleń organizowanych przez Atelier International De Maquillage Paris.

W 2015 roku miałam przyjemność malować tancerki i tancerzy szkoły samby Portella na największym karnawale świata - Rio de Janeiro. Na co dzień współpracuję z Drużyną Szpiku (prywatnie jestem również potencjalnym Dawcą Szpiku) i Klubem Kobiet Przedsiębiorczych. 

Cały czas się uczę, bliski mojemu sercu jest ... 

PROFESJONALIZM, POKORA i PRECYZJA.

 
 

T/536 999 036

©2019 by MAKE UP no MAKE UP. Proudly created with Wix.com