Szukaj
  • SARA

DLACZEGO KAŻDA Z NAS POWINNA RAZ W ŻYCIU SKORZYSTAĆ Z LEKCJI MAKIJAŻU?


Obecny świat natłoku informacji sprawia, że za sprawą jednego kliknięcia możemy dowiedzieć się wszystko na temat aplikacji chociażby bronzera. Z doświadczenia wiem, że połowa z Was wie, że bronzer to coś innego niż róż albo stosuję bronzer zamiast różu. Najczęściej stosujecie technikę bronzera idąc tropem „gdzie jest moja kość policzkowa” i aplikujecie produkt pod nią albo przyjmujecie mimikę „na rybkę”, wciągacie policzki i podążacie za światłocieniem, czyli tym magicznym miejscem, gdzie policzki się najbardziej wyszczupliły.


Blogerki, youtuberki oraz firmy produkujące kosmetyki załączają nam mnóstwo instrukcji. Czasami nawet są takie rysunki - znajdź swój kształt twarzy i zrób to „tak i tak”. W tych wszystkich instrukcjach brakuję przede wszystkim indywidualnego podejścia i spojrzenia innego niż nasze własne. My kobiety bowiem jesteśmy idealnymi krytykami własnych twarzy, postrzegamy ją inaczej niż inni a patrząc w lusterko jak również przeglądając własne zdjęcia zawsze widzimy obraz odwrócony. Prawa strona twarzy rzadko zgadza się z lewą i nikt nam nie mówi, że warto czasami za pomocą pędzli pomalować lewy policzek inaczej niż prawy, aby zgubić naturalną dysharmonie.


W niewielu miejscach można przeczytać, że bronzer przede wszystkim pomaga nam odtworzyć utraconą przez podkład mimikę i nikt nie mówi o tym, że historia bronzera jest prawie tak długa jak historia makijażu. Zdaję się, że to prawdziwy hit i nowość, kosmetyk stworzony w tym samym momencie co „strobing”.


Poznanie odpowiedniej dla nas techniki bronzera pozwala przede wszystkim pozostać Nam - Piękniejszą, Nieprzerysowaną Wersją Siebie, pozwala w trudnych momentach, gdy kolor naszej skóry podczas roku zmienia się przyciemnić zbyt jasny odcień podkładu , daje nawet szansę na szybki makijaż oka :)


Sara

174 wyświetlenia
 

T/536 999 036

©2019 by MAKE UP no MAKE UP. Proudly created with Wix.com