Szukaj
  • SARA

FAŁSZYWE PIĘKNO
Większość z Nas marzy o tym, aby mieć więcej pieniędzy, myślimy, że szczęście można kupić tak jak obecnie kupuję się fałszywe PIĘKNO.


Nowe usta, nosy, oczy, uszy, włosy, zęby stoją na sklepowych półkach - wystarczy przeciągnąć złotą kartą kredytową, aby pani ekspedientka zapakowała je nam do pięknej, połyskującej torebki. Niewiele z nas wie, że sztuczny biust trzeba pielęgnować tak samo jak naturalny, że sztuczne rzęsy wymagają również szczególnej troski. Jeśli myślisz, że krytykuję chirurgię plastyczną - mylisz się, dla mnie to swoisty rodzaj sztuki, podziwiam ją, jeśli myślisz, że nigdy nie zrobiłabym sobie sztucznych rzęs - również się mylisz, miałam już je nad oczami przez jakiś czas i były tak bardzo naturalne, że nikt ich nie zauważył - nawet mama (a jak wiemy, mamy są bardzo spostrzegawcze!).


Zatem jeśli sztuczne biusty są OK i na swój sposób lubię sztuczne rzeczy, to o co właściwie mi chodzi? Mówię o tym, że jeśli nic nie zmienimy - nie nauczymy się PIĘKNA na nowo, to za 100 lat wszyscy będziemy wyglądać tak samo... dokładnie tak samo.


Sara

49 wyświetlenia
 

T/536 999 036

©2019 by MAKE UP no MAKE UP. Proudly created with Wix.com