Szukaj
  • SARA

RAW BEAUTY projekt!

Aktualizacja: lut 22Nie wiem, czy słyszałyście, ale w Internecie dzieje się fajna akcja, którą rozpoczęła Agata Herbut (znana na IG jako agatamanosa). W największym skrócie chodzi w niej o to, aby nie bać się udostępniania swojego wizerunku w wersji „naked”, czyli bez makijażu. Sama wzięłam udział w tym cudownym przedsięwzięciu, blisko mi do tego typu wydarzeń ze względu na to, czym sama się zajmuję. Na co dzień właśnie część z Was rozbieram z NADmiaru makijażu a część z Was w makijaż ubieram i mówię o tym, że nie jest on wynalazkiem szatana :)


Obecny świat wizualizacji obrazu oraz moda na niestarzenie się sprawia, że zwłaszcza - MY kobiety chcemy zawsze wyglądać perfekcyjnie i dla wielu z NAS publiczne rozebranie się z makijażu jest bardziej przerażające niż koniec świata. Wiele z NAS również boryka się na codzień ze skórą problematyczną, czyli taką, która znacznie odbiega od porządnej przez wszystkich skóry dziecka. Makijaż pozwala nam zatuszować niedoskonałości a im jest ich więcej - tym ilość makijażu również gwałtownie wzrasta, często tworząc zamknięte koło, z którego bez pomocy skin coacha, kosmetologa, czy wizażystki trudno jest wyjść.


Pragniemy również kosmetetyków dających efekt WOW! WOW! Nie twierdzę, że są czymś złym, jednak wygląd i kondycja naszej skóry to wynik różnych aspektów naszego życia. Dobry sen, regularna aktywność fizyczna oraz zdrowa dieta potrafią działać cuda. Nie bójmy się więc dzielić naszą historią z innymi, mówić o tym i szukać pomocy na zewnątrz, jeśli czujemy, że MY oraz NASZA SKÓRA tego potrzebujemy.


Jest mnóstwo dobrych, pomocnych duchów, które u śmiechem i pasją pozwolą Nam zaprzyjaźnić się z Naszą skórą. Bądźmy dla niej - jej najlepszą przyjaciółką, staram się nią być dla Ciebie :)


Sara

66 wyświetlenia
 

T/536 999 036

©2019 by MAKE UP no MAKE UP. Proudly created with Wix.com