Szukaj
  • SARA

TAPETASłowo od lat bardzo często występujące w języku potocznym - równie często zasłyszane przeze mnie na językach kobiet i mężczyzn. I choć w sklepach związanych z wystrojem wnętrz możemy dzisiaj zakupić szeroką gamę pięknych i niezwykle oryginalnych tapet - w odniesieniu do kobiecych twarzy ma ono negatywne znaczenie. Bo chyba żadna z nas nie chciałaby na co dzień nosić na twarzy kawałków papieru poprzyklejanych na bezwodny klej? (choć sama nie mogę Wam teraz obiecać, czy nigdy sobie jakieś PIĘKNEJ tapety na twarz klejem do rzęs nie przykleję, mogły wyjść z tego na prawdę ciekawy projekt)!


Z dwojga złego okazjonalne przyklejenie sobie „ciał obcych” do twarzy jest dużo mniej inwazyjne niż nakładanie na nią codziennie zbyt dużej ilości makijażu. Skóra się dusi, nie oddycha, umiera. Chcemy wyglądać piękniej a makijażowe nadużycia sprawiają, że skóra zaczyna wyglądać coraz to coraz mniejPIĘKNIE. Zaczyna się również bronić - przesyłać nam sygnały, na które zazwyczaj odpowiadamy jeszcze większa ilością makijażu. W końcu się poddaję.


Jestem tutaj, aby Ci powiedzieć, że jesteś PIĘKNA bez „tapety”, na prawdę jej nie potrzebujesz. Nie będę Cię przekonywać do tego, że nie potrzebujesz makijażu - każda z nas go potrzebuje. To element kobiecości, który niesie uśmiech, radość, szczęście i jest źródłem niesamowitej przyjemności. To taki czas tylko dla Ciebie, w którym możesz się na chwilę zatrzymać, szeroko uśmiechnąć i pomyśleć..., że z dnia na dzień jesteś coraz PIĘKNIEJSZA!


Sara

42 wyświetlenia
 

T/536 999 036

©2019 by MAKE UP no MAKE UP. Proudly created with Wix.com