Szukaj
  • SARA

TY I TWOJA TWARZGdy na moim krześle zasiada ON - zazwyczaj słyszę z jego ust, że nie uda mi się sprawić, że będzie wyglądał lepiej, ponieważ bez makijażu wygląda świetnie! Gdy na moim krześle zasiada ONA - zawsze słyszę, że chciałaby „zmniejszyć nos, wyszczuplić twarz, że nie ma ust, ma opadająca powiekę, że ma za krótkie rzęsy, małe oczy, jest bardzo niezadowolona z rysunku swoich brwi i ma zdecydowanie za mało włosów!”. Czasami nie wiem co powiedzieć, ponieważ widzę przed sobą niezwykle PIĘKNĄ kobietę - z uroczym, dziecięcym nosem, ujmującymi kośćmi policzkowymi, proporcjonalnymi ustami, oczami obdarzonymi niezwykłą głębią, gęstymi rzęsami (rosnącymi w podwójnej linii) i PIĘKNYMI, lśniącymi włosami.


Dlaczego my kobiety doceniamy nasze PIĘKNO zazwyczaj dopiero wtedy, gdy kończymy 50 lat? Czy nie możemy każdego dnia uśmiechać się do siebie, cieszyć się swoją niepowtarzalnością i mówić „jestem PIĘKNA!”?


Pobiegnij proszę teraz w stronę lusterka i zrób to nie dla mnie a przede wszystkim dla siebie, powiedz to - głośno. Ja również to zaraz zrobię - obiecaj mi a ja obiecam Tobie.


Sara

47 wyświetlenia
 

T/536 999 036

©2019 by MAKE UP no MAKE UP. Proudly created with Wix.com