Szukaj
  • SARA

WSTĘP LUB SŁOWEM WSTĘPU


Przeczytałam w życiu parę książek, może paręnaście, paręset lub parę tysiąc. Nigdy nie byłam szczególnie dobra z matematyki, właściwie to nie wiem ile ich przeczytałam, ale każda miała jakiś wstęp. Chciałabym na wstępie zapytać Ciebie - kiedy czujesz się PIĘKNIE?


Ja czuję się PIĘKNIE zawsze wtedy, gdy poświęcam czas na o siebie dbanie. Możesz przypuszczać, że regularnie odwiedzam najlepsze światowe spa - chciałabym bardzo, zabrałabym ze sobą również Ciebie.


Jestem tutaj, bo chciałabym Cię inspirować, inspirować do poszukiwania PIĘKNA w sobie i tworzenia rzeczy PIĘKNYCH wokół... każdego dnia. Głęboko wierzę, że PIĘKNI, dowartościowani ludzie mogą zmieniać świat na lepsze. Wierzę w to, bo właśnie wtedy, gdy zaczęłam odkrywać siebie - mój świat z dnia na dzień zaczął się stawać coraz PIĘKNIEJSZY.

Na co dzień zajmuję się PIĘKNEM, maluję po ludzkich twarzach i nazywam je płótnem, cierpię na nad estetyzm, nigdy nie uczyłam się pisać i właśnie popełniam dla Ciebie „Internetową Książkę o PIĘKNIE”. Nie wiem, czy ktoś ją przeczyta, nie marzę o karierze sławnej pisarki, chcę tylko, abyś czuła się PIĘKNIE!


Sara

82 wyświetlenia
 

T/536 999 036

©2019 by MAKE UP no MAKE UP. Proudly created with Wix.com